Co u mnie + zapowiedzi

Dwumiesięcznej przerwy od pisania czegokolwiek na blogu dawno nie miałam. Mea culpa. Standardowo dużo się działo. Dojrzewam jednak powoli do tego, żeby powrócić do regularnego pisania, a dzisiejszy post niech będzie tego dowodem 😉
Pobawmy się na początek w małe Q&A session. 
Q: Co działo się u Ciebie Justyna, przez ostatnie dwa miesiące?
A: Paanie, dużo. Zacznijmy od tego, że głównie programowanie się działo. Uczyłam się dużo i pracowałam. Biegałam. Oglądałam seriale. Ogarniałam przeprowadzkę do innego mieszkania. 
Q: Co z tą przeprowadzką, jest już za Tobą?
A: Tak, na szczęście tak. Oficjalnie przeniosłam się we wtorek i od tego dnia mieszkam w Gdańsku-Oliwie. Jak na razie jest super, mimo, że dalej do morza.
Q: A jakie seriale nam polecisz?
A: Ostatnimi czasy oglądam naprzemiennie trzy: Lucifer, Ash vs Evil Dead oraz Salem. Wszystkie dotykają tematyki sił nadprzyrodzonych. Uwielbiam!
Q: Jak z Twoją formą na Runmageddon, kiedy startujesz?
A: Czy możemy pominąć to pytanie? 😀 No ok. W grudniu regularnie trenowałam i biegałam i było całkiem nieźle. W styczniu zaczęłam intensywniej pracować i wstyd się przyznać, ale głównie jadłam i siedziałam przed kompem. Carb-loading na maksa. Teraz, kiedy już mam przeprowadzkę za sobą, mogę na spokojnie wrócić na siłownię, zwłaszcza, że mam CityFit pod nosem. 
Runmageddon miał być wstępnie w styczniu, ale przenieśliśmy z kumplem start na maj (oraz czerwiec, tak przynajmniej planujemy). To będzie wegański rozpier*ol.
Teraz o tym, co będzie:
1. Myślę, że trochę zmian związanych z blogiem się szykuje. Przede wszystkim zmiana nazwy. Chciałabym odejść od tematyki stricte wegańskiej. Nie oznacza to, że zaczynam jeść mięso – o nie 😀 Po prostu, zależy mi na większej uniwersalności przekazu. Chcę, żeby nazwa była bardziej ogólna, a jednocześnie charakterystyczna. Będzie też logo – ładne 🙂
2. W tym miesiącu wrzucę recenzje dwóch książek. Jedna kulinarna, druga nie.
3. Zapragnęłam zostać modelką. Niestety, moje wymiary są nieco mniej standardowe, niż w świecie modellingu, ale od czego mamy alternatywę? Więcej na ten temat napiszę, jak będzie gotowa pierwsza sesja :))
4. Z początkiem stycznia stworzyłam sobie konto w tookapic i dzielnie wrzucam foty każdego dnia. Zerknijcie. Jestem hardkorem i podjęłam się double challenge’u – na swoim instagramie robię dokładnie to samo 😀 Po co to robię? Lubię robić zdjęcia, a tego typu wyzwania pozwalają wg mnie zauważyć więcej tego, co jest wokół nas. Skupić się na szczegółach. Zatrzymać się na chwilę.
5. Jeśli chodzi o tematykę postów na blogu, to mam w głowie następujące hasła: jedzenie / muzyka / programowanie / czarownice / feminizm / wolność / tatuaże / kolczyki / minimalizm / podróże / zdjęcia / natura.
Co myślicie o tym wszystkim? 😉

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *